پنجمین دوره جایزه کتاب سال استان البرز

 | تاریخ ارسال: 1401/6/5 | 
سرپرست معاونت فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز: علاقمندان شرکت در پنجمین دوره جایزه کتاب سال استان البرز، با مطالعه آئین نامه شرکت در جایزه کتاب سال و تکمیل فرم می توانند توانمندی های های حرفه ای خود در رقابت با دیگر نویسندگان را بسنجند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، علی نوروزی خاطرنشان کرد: پنجمین دوره جایزه کتاب استان البرز با هدف حمایت و تشویق مولفان ، مترجمان، مصححان و ناشران ، ارتقای فرهنگ جامعه اسلامی ، حفظ و استقلال هویت فرهنگی استان ، شناسایی و معرفی نویسندگان فعال و ارتقای سطح کیفی استان برگزار می شود و این فرصتی برای اساتید دانشگاه ها، دانشجویان، پژوهشگران و محققان ،نویسندگان، ناشران، مترجمان و مصححان استان البرز است تا بتوانند به معرفی آثار خود بپردازند .
نوروزی تصریح کرد:  نویسندگان، مترجمان و مصححان استان البرز می توانند برای شرکت در پنجمین جایزه کتاب سال، علاقمندان با مطالعه آیین نامه شرکت در جایزه کتاب سال استان البرز و تکمیل فرم شرکت در این برنامه و ارسال آثار خود ، به همراه فرم اعلام وصول آن به معاونت فرهنگی رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز، تا دهم شهریور ۱۴۰۰ در جایزه کتاب سال استان شرکت نمایند.
وی افزود: بر اساس فراخوان کتاب سال البرز، آثار ارسالی باید برای نخستین‌بار از ابتدای سال ۱۴۰۰ منتشر شده باشند و جزو کتاب‌های کمک درسی و عکس برداری شده نباشد. همچنین کتاب باید دارای برگه اعلام وصول باشد.
گفتنی است آثار شرکت کنندگان در کتاب سال استان البرز توسط هیات داوران مستقر در خانه کتاب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی داوری می گردد.
برای مشاهده آئین نامه شرکت در جایزه کتاب سال استان البرز اینجا کلیک کنید.
برای دریافت فرم شرکت در جایزه کتاب سال استان البرز اینجا کلیک کنید.
CAPTCHA

دفعات مشاهده: 58 بار   |   دفعات چاپ: 14 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر